Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

LABIrynt. Gra logiczna
search
  • LABIrynt. Gra logiczna
  • LABIrynt. Gra logiczna
  • LABIrynt. Gra logiczna
  • LABIrynt. Gra logiczna

LABIrynt. Gra logiczna

(0)
45,00 zł

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 4 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 4 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 2,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
LABIrynt. Gra logiczna

LABIrynt. Gra logiczna

    lub Anuluj

Produkt Partnera BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Opis pochodzi od Partnera. 

***

LABIrynt to uniwersalna gra dla graczy powyżej 6. roku życia, a więc z powodzeniem można wykorzystywać ją na zajęciach w przedszkolnych zerówkach. To chyba jedyna gra planszowa, w którą jednocześnie może grać nawet 35 osób! Charakteryzuje się prostymi zasadami, ale mocno aktywizuje wszystkich uczestników. 

Założenia gry zostały opracowane przez pedagogów pracujących na co dzień z dziećmi i mających w takiej pracy wieloletnie doświadczenie. Są odbiciem treści zawartych w podstawie programowej nauczania zintegrowanego. Dzięki temu z powodzeniem mogą być wykorzystywane jako ciekawy uzupełniający materiał dydaktyczny.

Grając w LABIrynt dzieci nabywają i utrwalają umiejętność orientacji na płaszczyźnie. Uczestnicząc w rozgrywce ćwiczą też koncentrację, logiczne myślenie, przewidywanie i wyciąganie wniosków. Dorosłym, którzy sięgną po LABIrynt, gra dostarczy wielu emocji i umożliwi intelektualną rywalizację, ponieważ wymusza skupienie, podzielność uwagi przy kontrolowaniu ruchów przeciwników oraz przewidywania posunięć tak, aby samemu jak najszybciej dojść do celu. Jest w niej duża losowość, która generuje zaskakujące sytuacje. W połączeniu z wielością kombinacji sprawiają one, że każda rozgrywka staje się niepowtarzalna.

Gra LABIrynt może być doskonałą rozrywką intelektualną i towarzyską, a przede wszystkim atrakcyjną pomocą edukacyjną w grupach zerówkowych i w szkole. Przyda się na zajęciach wspomagających, a także w edukacji domowej.

Opakowanie zawiera: 35 dwustronnych plansz, 6 pionków, instrukcję. Autorem pomysłu gry jest dr Jan Amos Jelinek (Katedra Pedagogiki Małego Dziecka, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie). 

***

Znalezienie inspirującej, kreatywnej gry w dzisiejszych czasach jest wbrew pozorom dość dużym wyzwaniem. Zalew gier ciekawych, ale nie kreatywnych, kolorowych, ale nie rozwijających jest spory. Świetnie wykonana, wciągająca, kreatywna, zaskakująca gra to taka, której szukamy dla swoich dzieci. Fajnie, że pomysłowość producentów (…) zaowocowała „Labiryntem”. Gra nadaje się zarówno do warunków domowych, podczas zabawy z dziećmi, jak i do szkoły czy zerówki. Z wielką satysfakcją wystawiam tej grze 5 z plusem! Spełniła wszelkie moje wymogi, ale i również zaangażowała moje dzieci do logicznego myślenia, gry ze sobą, z babcią, rodzicami... Polecam wszystkim!

Agata Skjold, blog „Pomysłowa mama”

Indeks
W2701

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię