Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

KUBIK. Gra logiczna
search
  • KUBIK. Gra logiczna
  • KUBIK. Gra logiczna

KUBIK. Gra logiczna

(0)
55,00 zł

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 5 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 5 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 2,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
KUBIK. Gra logiczna

KUBIK. Gra logiczna

    lub Anuluj

Produkt Partnera BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Opis pochodzi od Partnera. 

***

KUBIK. Gra logiczna należy do grupy tych produktów, których celem jest rozwijanie i ćwiczenie myślenia matematycznego lub szerzej: myślenia logicznego. To gra adresowana do dzieci od 5 roku życia, jak również do osób starszych, lubiących zagadki i łamigłówki logiczne. 

Kształtowanie wyobraźni polega na obracaniu w umyśle wyobrażonych rzeczy, aż staną się wyraziste. Takie właśnie operacje umysłowe wyzwala u graczy KUBIK. Celem edukacyjnym tej gry jest kształtowanie intuicji geometrycznych, jak również orientacji w przestrzeni i kombinatorycznego myślenia.

KUBIK. Gra logiczna ogranicza się do następującej zasady: przestawiasz jeden kubik tak, aby cały układ klocków odzwierciedlał wzór z wylosowanej przez Ciebie karty. Ponieważ każdy gracz ma inny wzór, spoglądasz na swój układ bardzo uważnie, a następnie starasz się zgodnie z nim ustawiać kolejne klocki. Kto szybciej będzie dostrzegał podobieństwa, ten zwycięży.

Opakowanie zawiera:
- zestaw 36 wzorów,
- 5 kolorowych drewnianych sześcianów,
- instrukcję.

Autorem pomysłu gry jest dr Jan Amos Jelinek, pracujący w Katedrze Pedagogiki Małego Dziecka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie. 

Grupa wiekowa
5-latki
6-latki
Indeks
W2732

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię