(0)
Kupując ten produkt możesz zebrać 43 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Loteryjka Na wsi od Kapitan Nauka to tematyczna gra dla młodszych przedszkolaków (2+), z którą poznają wiejski krajobraz, zwierzęta domowe i gospodarskie, wiejskie podwórko, pole, łąkę oraz staw, a także kwiaty ogrodowe i rośliny uprawne.

Celem gry jest przyporządkowanie żetonów do plansz i ułożenie ich w odpowiednim miejscu na dużym obrazku. Dzięki czterem wariantom rozgrywki można dostosować do wieku i możliwości graczy.

Czy można przestraszyć stracha na wróble? Co obserwuje kot siedzący na dachu? Kto mieszka w wiejskiej zagrodzie?

Zadaniem graczy jest dopasowanie żetonów do plansz i ułożenie ich w odpowiednich miejscach, dzięki czemu dzieci ćwiczą spostrzegawczość, koncentrację i koordynację oko-ręka.

Seria Loteryjka otrzymała wyróżnienie w 8. edycji konkursu Zabawka Roku 2017, który pomaga rodzicom wybierać mądre i bezpieczne zabawki, stymulujące rozwój ich dzieci.

Została uhonorowana także wyróżnieniem w XV edycji prestiżowego konkursu Świat Przyjazny Dziecku organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Indeks
GR0470