Odimienna Metoda Nauki Czytania według koncepcji dr Ireny Majchrzak

10 (sesja jednodniowa)

godzin dydaktycznych

maks. ilość uczestników
UWAGA! Ze względu na zbyt małą liczbę uczestników, termin szkolenia zostaje zmieniony na 11 maja 2024 r. (pierwotny termin szkolenia 9 marca 2024 r.).

Cel szkolenia

Zapoznanie uczestników z założeniami Odimiennej Metody Nauki Czytania, wyposażenie w umiejętności metodyczne dotyczące wdrażania umiejętności czytania przy zastosowaniu Odimiennej Metody Nauki Czytania.

Przebieg szkolenia

1. Teoretyczne założenia i uzasadnienia Odimiennej Metody Nauki Czytania.
  2. Gry i ćwiczenia stanowiące logiczny ciąg zajęć poznawczych od rozpoznawania napisu własnego imienia do umiejętności samodzielnego czytania ze zrozumieniem.
  3. Materiały pomocnicze przygotowane specjalnie do pracy z dziećmi metodą odimienną.
  4. Praktyczne wskazówki dotyczące wdrażania umiejętności czytania przy zastosowaniu odimiennej metody wg koncepcji dr Ireny Majchrzak.
  5. Tworzenia planów miesięcznych.
  6. Planowanie zajęć.
  7. Programy pracy Odimienną Metodą Nauki Czytania.
  8. Poprawne zapisy w dziennikach zajęć przy realizacji omawianej metody.

Miejsce szkolenia zostanie podane w późniejszym terminie.

Termin: 11 maja 2024 r. (sobota), godz. 9:00-17:00

Dodatkowe informacje

Organizator nie zapewnia ewentualnych miejsc noclegowych. Jeśli jest taka potrzeba uczestnik rezerwuje je we własnym zakresie.

Koszty dojazdu na szkolenie uczestnik pokrywa we własnym zakresie.

Szkolenie może zostać odwołane przez organizatora - w przypadku gdy zbierze się zbyt mała liczba chętnych uczestników.

Warunki uczestnictwa

1. Zgłoszenie uczestnictwa w szkoleniu: wypełnienie formularza on-line do 5 maja 2024 r. lub do wyczerpania miejsc.
  2. Dokonanie wpłaty 349 zł na podstawie otrzymanej faktury pro-formy (faktura pro-forma zostaje wystawiona na podstawie otrzymanego zgłoszenia) lub dokonanie przedpłaty na konto.

CEBP 24.12 Sp. z o.o.
ul. Kwiatowa 3