Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Coś z niczego, czyli recykling muzyczno-plastyczny w edukacji małego dziecka z elementami integracji sensorycznej elementem rzetelnej diagnozy...

Edukatorzy: Piotr Kaja Monika Serafin-Chądzyńska
zapytaj o cenę 12 631 04 10 wew. 103

Zamknięte

typ szkolenia

8

godzin dydaktycznych

30

maks. ilość uczestników

Cel szkolenia

„Coś z niczego”, czyli recykling muzyczno-plastyczny w edukacji małego dziecka z elementami integracji sensorycznej elementem rzetelnej diagnozy potrzeb rozwojowych dzieci i młodzieży

(Priorytety MEN na rok szkolny 2023/24)

 

Zajęcia stworzą uczestnikom warunki do nabycia umiejętności stosowania różnorodnych technik wzbogacających i urozmaicających proces edukacyjny polegający na stymulowaniu percepcji wzrokowej i słuchowej (m.in. poprzez działalność plastyczną, muzyczna, ruchową i konstrukcyjną) jako elementu wspomagającego rozwijanie kreatywności oraz właściwego rozwoju intelektualnego i emocjonalno-społecznego dziecka w oparciu o materiały przeznaczone do recyklingu.


Przebieg szkolenia

Program ramowy:
• Muzyka plastikowa i papierowa, czyli recyklingowa orkiestra;
• Impresje muzyczno-plastyczne, czyli wariacje plastyczne na temat butelki;
• Skarpeciane zabawki.


Dodatkowe informacje

Materiały dla uczestników: skrypt warsztatowy dla każdego uczestnika szkolenia w wersji papierowej (sketchnotes) + materiał metodyczny (pdf) oraz materiał audio (mp3) i multimedia do pobrania ze strony internetowej.

Uwaga: Uczestnicy powinni być przygotowani do zajęć plastycznych i ruchowych (odzież, obuwie).

Wszyscy proszeni są również o zabranie ze sobą na warsztaty igły do szycia, butelki plastikowej 1-1,5 L po napojach gazowanych wraz z nakrętką (najlepiej butelki z twardego plastiku).

*Dostęp do materiałów i narzędzi uzupełniających szkolenie po przeprowadzonych zajęciach stacjonarnych udostępniany indywidualnie tylko dla uczestników szkolenia.


Warunki uczestnictwa

Ustalenie z organizatorem terminu, miejsca oraz liczby uczestników szkolenia. 

8 godz. – stacjonarna sesja jednodniowa w sobotę.

Minimalna ilość uczestników 15 osób.

Adresaci szkolenia

Dane kontaktowe

CEBP 24.12 Sp. z o.o.
ul. Kwiatowa 3
30-437 Kraków

Nr konta: 32 1020 2892 0000 5002 0532 8671
Monika Mendala, Aneta Berezowska
koordynator szkoleń:
Tel. 12 631 04 10 wew. 103
Tel. Kom. 570 336 091 lub 530 210 853
E-mail: szkolenia@blizejprzedszkola.pl

Zobacz również szkolenia

edukacja artystycznapodstawa programowaterapia zaburzeńwarsztat pracy nauczycielawspomaganie rozwoju nauczyciele edukacji wczesnoszkolnejnauczyciele kształcenia specjalnegonauczyciele świetlic szkolnych nauczyciele wychowania przedszkolnego

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka