Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Scenariusze i artykuły

Czym są scenariusze i artykuły?
To niezbędne w pracy każdego nauczyciela teksty publikowane na łamach miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

zamów prenumeratę pomoc
Scenariusze i artykuły Pomoce dydaktyczne Zestawy

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 2000 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

Katarzyna Wójcik-Bożętka

Nauczyciel dyplomowany, absolwentka Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, nauczyciel - reedukator, wielokrotny opiekun praktyk studenckich. Laureatka Nagrody Edukacyjnej im. Józefy Schererównej dla wyróżniających się nauczycieli wychowania przedszkolnego. Odznaczona Nagrodą Prezydenta Miasta Krakowa w kategorii nauczyciele wychowania przedszkolnego za osiągnięcia w pracy z najmłodszymi dziećmi. Propagatorka pedagogiki korczakowskiej. Współautorka pakietów edukacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym: „Szkoła za pasem” i „Jolly Nolly. English for very young learners”. Globtroterka i pasjonatka literatury.

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka