Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 2432.37 kb
Id: 10473

U weterynarza [PBP - dzieci młodsze - numer 5]

Katarzyna Wójcik-Bożętka    Styczeń 2022

Cele główne: uważne słuchanie tekstu literackiego; zapoznanie z najważniejszymi zadaniami weterynarza; naśladowanie i kontynuowanie sekwencji; poszerzanie wiedzy na temat odpowiedzialnej opieki nad zwierzętami domowymi; wyzwalanie radości podczas wspólnej zabawy. więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 5
Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

czterolatekedukacja czytelniczaedukacja polonistycznaMÓJ PUPILscenariusz zajęćtrzylatekzwierzętazwierzęta domowe

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Styczeń 2022

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na luty.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele główne: uważne słuchanie tekstu literackiego; zapoznanie z najważniejszymi zadaniami weterynarza; naśladowanie i kontynuowanie sekwencji; poszerzanie wiedzy na temat odpowiedzialnej opieki nad zwierzętami domowymi; wyzwalanie radości podczas wspólnej zabawy.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!