Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Dołącz do grona prenumeratorów i wybierz prezent. Poznaj szczegóły promocji: zobacz
Typ: pdf
Wielkość: 1377.13 kb
Id: 10331

Ciekawostki ze świata [PBP - dzieci starsze - numer 5]

Katarzyna Wójcik-Bożętka    Listopad 2021

Cele główne: zdobywanie wiadomości o Świętach w różnych krajach; poszerzanie słownika biernego; rozwijanie swobody ruchu; stwarzanie warunków do ekspresji ruchowej i plastycznej. więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 2
Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

świętaŚWIĘTA W INNYCH KRAJACHscenariusz zajęćpięciolateksześciolatekrozwój motorycznyrozwój manualnysprawność ruchowaplastykaedukacja międzykulturowarozwój poznawczy

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Listopad 2021

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na grudzień.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele główne: zdobywanie wiadomości o Świętach w różnych krajach; poszerzanie słownika biernego; rozwijanie swobody ruchu; stwarzanie warunków do ekspresji ruchowej i plastycznej.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!