(0)
Obecnie brak na stanie

Powiadomienie

Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 8 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 8 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 4,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Słomki konstrukcyjne to doskonała zabawka dla całej grupy: rozwijająca kreatywność, twórcze myślenie i zręczność, pobudzająca dziecięcą wyobraźnię. Poprawiają zdolności manualne i uczą precyzji ruchów.

Słomki można dowolnie ze sobą łączyć za pomocą żółtych łączników, co sprawia, że liczbę potencjalnych projektów ogranicza jedynie liczba klocków i wyobraźnia konstruktora. Świetnie nadadzą się nie tylko do użytku w grupach przedszkolnych, ale także przy wszelkiego rodzaju animacjach: zarówno w pomieszczeniach, jak i w plenerze.

Słomki i łączniki wykonane są z plastiku PE. Produkt spełnia wymagania norm unijnych (potwierdzone certyfikatem).

Długość słomek: ok. 19,5 cm i ok. 9,5 cm (mix)

Całość umieszczona w poręcznym, plastikowym pudełku.

Doskonałe dla dzieci już od 3 roku życia.

Indeks

Opinie o produkcie