Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Mata sensoryczna TWISTER (zestaw)
search
  • Mata sensoryczna TWISTER (zestaw)
  • Mata sensoryczna TWISTER (zestaw)
  • Mata sensoryczna TWISTER (zestaw)
  • Mata sensoryczna TWISTER (zestaw)
  • Mata sensoryczna TWISTER (zestaw)
  • Mata sensoryczna TWISTER (zestaw)

Mata sensoryczna TWISTER (zestaw)

(0)
429,00 zł
Dostawa w ciągu 4-5 dni


Ostatnie sztuki w magazynie
Kupując ten produkt możesz zebrać 429 punktów.
Zobacz nowe nagrody w programie skarbonka.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Mata sensoryczna TWISTER (zestaw)

Mata sensoryczna TWISTER (zestaw)

    lub Anuluj

Barwna mata sensoryczna TWISTER (w zestawie z kostką sensoryczną i opaskami na oczy) posiada 6 różnych faktur ze starannie dobranych materiałów, z których każdy dostarcza innych wrażeń dotykowych, rozbudzając wiele różnych emocji.

Mata sensoryczna rozwija zmysł dotyku, ćwiczy wrażliwość i koncentrację. Ponadto zabawy z jego wykorzystaniem znakomicie wspomagają rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, ćwiczą refleks i spostrzegawczość, równocześnie umożliwiając czerpanie radości płynącej z ruchu i przebywania w grupie.

Mata od spodu jest podszyta antypoślizgową, mocną i wytrzymałą tkaniną, dzięki czemu jest trwała i bezpieczna. Sprzedawana w praktycznym pokrowcu. Materiał jest barwny i wytrzymały – matę można prać w temperaturze 30°C, zaleca się pranie w pokrowcu.

Dzięki dołączonej do zestawu kostce sensorycznej oraz opaskom na oczy można poszerzyć i urozmaicić zakres zabaw z użyciem maty. Kostka znajdująca się w zestawie wykonana jest z kilku rodzajów tkanin (każda o innej strukturze i w innym kolorze z palety kolorów maty), wypełniona miękką kulką silikonową, dzięki czemu jest bezpieczna i przyjemna w dotyku.

Zestaw zawiera:
- mata sensoryczna TWISTER o wymiarach 105 x 155 cm
- kostka sensoryczna o wymiarach 15 x 15 x 15 cm
- 4 opaski na oczy w czterech różnych kolorach
- praktyczny pokrowiec.

Indeks
40273

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię