(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Ostatnie sztuki w magazynie

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 20 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 20 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 10,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Wyjątkowe, niezwykle oryginalne worki do skakania LEŚNE ZWIERZĄTKA zachwycą każdego!

Starannie i solidnie wykonane, z wytrzymałego materiału, wzmacniane taśmą nośną i wygodnymi uchwytami. Kolorowe wizerunki zwierząt dodają im niezwykłego uroku i zachęcają do zabawy.

Skakanie w workach to świetna zabawa zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz oraz doskonała na różne okazje: na zwalczenie nudy, na urodzinki, na zawody, pikniki przedszkolne i rodzinne. Pomoc ta jest wykorzystywana podczas różnorodnych aktywności rekreacyjno-ruchowych i animacyjnych, a także w szkołach i przedszkolach na zajęciach z obszaru wychowania fizycznego.

Wymiary: 45 x 60 cm

Podana cena dotyczy kompletu 4 szt. worków (lisek, zajączek, szop pracz, miś).

Indeks

Opinie o produkcie