(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 36 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 36 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 18,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Gra typu memory z motywem KOSMOS to aktywność, która pozwala ćwiczyć pamięć, spostrzegawczość i refleks, rozwijająca koordynację wzrokowo-ruchową oraz umiejętność koncentracji.

Duży format gry daje nowe możliwości, a gra zyskuje na atrakcyjności – pozwala na zabawę w licznej grupie, jest idealna dla starszych, jak i młodszych dzieci. Świetnie sprawdzi się w plenerze i w pomieszczeniach. Kolorowe ilustracje przyciągają uwagę i dają uczestnikom zabawy wiele radości.

Gra składa się z 36 szt. klocków (18 par), które wykonane są z tworzywa sztucznego. Wymiary pojedynczego elementu to 20 x 20 cm.

Indeks

Opinie o produkcie