(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Z cyklu: Vademecum animatora

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt. Twój koszyk będzie zawierał 1 punkt. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 0,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Książka Kreacje balonowe, cz. 2: postaci z bajek (z serii Vademecum animatora) to praktyczny poradnik skręcania balonów, przeznaczony zarówno dla początkujących animatorów, jak i profesjonalistów.

Dzięki zdjęciom z dokładnymi opisami krok po kroku wyczarowanie balonowych postaci z bajek jest… bajecznie proste!

Podręcznik został stworzony przez kadrę doświadczonych zawodowych animatorów.

Piękna księżniczka z Krainy Lodu, zwariowany Minionek, mroczny Lord Vader i mnóstwo innych postaci z bajek w wersji balonowej czeka tu na Ciebie!

Każdy z opisywanych wzorów opatrzony jest barwnymi zdjęciami, które znakomicie ilustrują proces powstawania aż 12 postaci z ulubionych bajek.

Naucz się tworzyć kultowe kreacje balonowe, które urozmaicą każde przyjęcie urodzinowe czy festyn, i staną się ulubioną atrakcją wszystkich dzieciaków.

Indeks

Opinie o produkcie