(0)
Kupując ten produkt możesz zebrać 26 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Układanka Dżungla od Kapitan Nauka to zestaw 10 dwuelementowych puzzli przygotowany z myślą o najmłodszych. Jaką kryjówkę ma tropikalna żaba? Po czym poznać tukana? Zabawa przebiega na zasadzie znajdź i dopasuj, a każda para puzzli to barwnie przedstawiona egzotyczna scena.

Podczas układania dzieci rozwijają spostrzegawczość, koncentrację oraz trenują koordynację oko-ręka, niezbędną na początkowym etapie pisania i czytania. Daje możliwość rozwinięcia swojej wiedzy przyrodniczej oraz poznania świata zwierząt w afrykańskiej i amazońskiej dżungli.

Elementy układanki zostały wyprodukowane w Polsce z najwyższej jakości elementów.

Indeks
KS0329