• -10%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 25,00 zł

Najniższa cena produktu 22,50 zł z dnia 26.09.2024

Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 45 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Poznajemy kolory to zestaw kolorowych kartoników przeznaczonych do układania, który zapewni wyśmienitą zabawę każdemu dziecku.

Zestaw ma wiele opcji użytkowania:
- wersja podstawowa dla najmłodszych: maluszek otrzymuje/losuje kartonik z kolorowym kleksem, a następnie zadaniem dziecka jest odnalezienie trzech puzzli, które będą pasowały do jego puzzla
- kto pierwszy, ten lepszy: tu wygrywa osoba, która pierwsza ułoży właściwy zestaw kolorystyczny dostosowany do swojego koloru, następnie opowie, jaki ma kolor, co przedstawiają puzzle i z czym dany kolor się kojarzy
- gramy w memory: rozgrywka według typowych zasad
- słuchamy i układamy: osoba prowadząca grę opowiada historyjkę, w której wykorzystuje przedmioty znajdujące się na puzzlu opowiadają, jak wygląda przedmiot, do czego służy, jakie ma zastosowanie, kolor itp., a zadaniem dziecka jest jak najszybsze odnalezienie kartonika (dziecko, które pierwsze odnajdzie kartonik, otrzymuje punkty)

W zestawie:
- 12 układanek (każda układanka to jeden puzzlowy kartonik podstawowy z kleksem i trzy puzzle z obrazkami)
- kostka do gry
- instrukcja