• -10%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 36,00 zł

Najniższa cena produktu 32,40 zł z dnia 25.09.2024

Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 64 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Edukacyjny zestaw do układania PRZECIWIEŃSTWA charakteryzuje się prostymi ilustracjami pozwalającymi dziecku na zauważenie różnic między obrazkami. Zestaw zawiera 2 książeczki do kolorowania i komplet dwuelementowych puzzli.

Pełne ciepła i humoru ilustracje inspirują małych odkrywców do rozwijających zabaw: sięgania po kredki i układania puzzli. Dzięki temu maluchy mogą poznawać przeciwieństwa, doskonalić sprawność dłoni, spostrzegawczość i logiczne myślenia. Układanka PRZECIWIEŃSTWA pozwolą bawić się na różnorodne sposoby, dzięki czemu dzieci mogą poznawać nowe pojęcia, różnice i podobieństwa.

Jak się bawić?
- Kolorujcie i rysujcie! Pozwól maluchowi na swobodny dobór kolorów i zamaszyste ruchy ręką. Liczy się radość tworzenia i stopniowe odkrywanie i doskonalenie sprawności dłoni oraz wyobraźni.
- Opowiadaj o tym, czym różnią się, a w czym są podobne zwierzęta, ludzie i przedmioty na ilustracjach. To doskonały sposób na poznawanie nowych słów.
- Wymyślajcie własne historyjki inspirowane ilustracjami.
- Układajcie puzzle: zabawa doskonali małą motorykę, spostrzegawczość i koncentrację.
- Elementy można łączyć na różne sposoby, tworząc zabawne połączenia. Dajcie się ponieść wyobraźni!

Zestaw zawiera:
- 2 książeczki-harmonijki do kolorowania
- 10 układanek (20 elementów)

Długość książeczki: 96 cm

Indeks