Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Meteoryt sensoryczny
search
  • Meteoryt sensoryczny

Meteoryt sensoryczny

(0)
60,00 zł
Dostawa w ciągu 4-5 dni


Ostatnie sztuki w magazynie
Kupując ten produkt możesz zebrać 60 punktów.
Zobacz nowe nagrody w programie skarbonka.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Meteoryt sensoryczny

Meteoryt sensoryczny

    lub Anuluj

Meteoryt sensoryczny to wyjątkowa pomoc podczas zajęć z integracji sensorycznej, w czasie zabaw animacyjnych, dydaktycznych i zajęć korekcyjno-ruchowych. Niezwykle barwny, o unikatowym kształcie, stwarza nowe możliwości zabaw.

Meteoryt wykonany jest z kilku rodzajów tkanin – każda o innej strukturze i w innym kolorze, wypełniony miękką kulką silikonową, dzięki czemu jest bezpieczny i przyjemny w dotyku. Każdy klin to inny materiał o innej fakturze – każdy dostarcza innych wrażeń dotykowych, rozbudza wiele różnych emocji.

Zabawy z wykorzystaniem meteorytu sensorycznego rozwijają zmysł dotyku, ćwiczą wrażliwość sensoryczną. Ponadto znakomicie wspomagają rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, ćwiczą refleks i spostrzegawczość, równocześnie umożliwiając czerpanie radości płynącej z ruchu i przebywania w grupie.

Rekwizyt ten stanowi ciekawe urozmaicenie wyposażenia każdej placówki dydaktycznej i zabawowej. Doskonale pasuje do gier i ćwiczeń z wykorzystaniem chodnika sensorycznego (maty sensorycznej), maty sensorycznej TWISTER, chusty animacyjnej i do zabaw animacyjnych i gimnastyczno-tanecznych.

Materiał: barwny, wytrzymały (można prać w temperaturze 30°C, zaleca się pranie w pokrowcu).

Wymiary: ok. 30 cm

Indeks
40128

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię