(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Ostatnie sztuki w magazynie

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 6 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 6 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 3,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Niezwykle barwny wałek sensoryczny stwarza nowe możliwości zabaw. Każdy klin to inny materiał o innej fakturze, z których każda dostarcza innych wrażeń dotykowych i rozbudza wiele różnych emocji.

Zabawy z wykorzystaniem wałka rozwijają zmysł dotyku i ćwiczą wrażliwość sensoryczną. Ponadto znakomicie wspomagają rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, ćwiczą refleks i spostrzegawczość, równocześnie umożliwiając czerpanie radości płynącej z ruchu i przebywania w grupie.

Wałek wykonany jest z kilku rodzajów tkanin (każda o innej strukturze i w innym kolorze), wypełniony miękką kulką silikonową, dzięki czemu jest bezpieczny i przyjemny w dotyku.

Stanowi ciekawe urozmaicenie wyposażenia każdej placówki dydaktycznej i zabawowej. Świetnie sprawdzi się także do zabaw w domu.

Doskonale pasuje do gier i ćwiczeń z wykorzystaniem mat sensorycznych, maty sensorycznej TWISTER, chusty animacyjnej oraz do zabaw animacyjnych i gimnastyczno-tanecznych.

Materiał: barwny, wytrzymały (można prać w temperaturze 30°C, zaleca się pranie w pokrowcu).

Wymiary: 30 x 15 cm, obwód ok. 50 cm

Indeks