• -10%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 96,00 zł

Najniższa cena produktu 86,40 zł z dnia 26.09.2024

Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 172 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Kręgle sensoryczne ZWIERZĄTKA wykonane zostały w całości z gumy w delikatnej, miłej dla oka kolorystyce. W zestawie znajduje się sześć małych radosnych zwierzątek-kręgli  (małpka, tygrysek, hipopotam, słoń, leniwiec i wiewiórka).

Zestaw miękkich kręgli to doskonała, rozwojowa zabawka, idealna dla dzieci już od 6 miesiąca życia. Urocze zwierzątka na brzuszkach mają umieszczone małe podpowiedzi: napisaną cyfrę od 1 do 6 oraz narysowane geometryczne figury.

Jak się bawić? Kręgle układamy koło siebie w niedużych odstępach. Maluch za pomocą piłeczki rzuca w urocze zwierzątka, które po przewróceniu rozpadną się na połówki (co pozwoli na urozmaicenie zabawy, gdyż maluch będzie musiał poskładać zwierzątka z powrotem w całość za pomocą dopasowania kształtu lub liczby narysowanych figur na brzuszku.

Zestaw zawiera:
- 6 zwierzątek