(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 72 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Ta edukacyjna piramida sensoryczna rośnie wraz z dzieckiem, została stworzona z myślą o maluchach od 0 do 3 roku życia. Zaprojektowana tak, by pobudzać receptory czuciowe dziecka.

Jest to kreatywna zabawka, która zachęca malucha do odkrywania kształtów, kolorów, a także ćwiczy koordynację ruchową i świadomość przestrzenną. Lekkie elementy mogą posłużyć do układania, turlania i balansowania. Starsze dzieci mogą poznać literki i cyferki.

Elementy piramidy w modnych, pastelowych kolorach są wolne od szkodliwych ftalanów i metali ciężkich, a przez to całkowicie bezpieczne.

Specyfikacja:
- zawiera 6 elementów
- średnica: od ok. 4,5 cm do 9,5 cm
- do mycia wystarczy ciepła woda z mydłem
- grupa wiekowa: 0+
- surowiec: miękkie PVC