(0)
Kupując ten produkt możesz zebrać 64 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Gra edukacyjna Gotowanie to atrakcyjna propozycja aż 12 wariantów zabawy dla głodnych wrażeń graczy w wieku 3-7 lat od Kapitan Nauka.

Co dziś przygotujemy? Pożywną zupę jarzynową, a może chrupiącą pizzę? Zdrowe śniadanie czy kolorową sałatkę owocową? Wybierz danie, skomponuj składniki i… smacznego! Proste zasady, dynamiczne rozgrywki oraz atrakcyjny temat dotyczący komponowania ulubionych potraw wciągną zarówno przedszkolaki, jaki i dzieci w wieku szkolnym.

Zawartość:
- 4 talerze z potrawami
- 4 dwustronne listy zakupów
- 36 żetonów ze składnikami
- instrukcja.

Dzięki grze dzieci poznają nazwy często wykorzystywanych produktów i nauczą się, jak przygotować kilka popularnych dań. Aby zostać mistrzem gotowania na czas, trzeba wykazać się refleksem, spostrzegawczością i koncentracją.

Dobra pamięć przyda się sprytnemu łowcy kulinarnych pyszności, a umiejętność współpracy okaże się niezbędna amatorom kulinarnych eksperymentów.

Rozgrywka będzie również doskonałą inspiracją do rozmów o zasadach zdrowego odżywiania i zachętą do wspólnego gotowania.

Wiek: 3-7 lat

Liczba graczy: 1–4