Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


 • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

 • -55%
Poznajemy zawody – część II
search
 • Poznajemy zawody – część II
 • Poznajemy zawody – część II
 • Poznajemy zawody – część II
 • Poznajemy zawody – część II
 • Poznajemy zawody – część II
 • Poznajemy zawody – część II
 • Poznajemy zawody – część II

Poznajemy zawody – część II

5.00 (1)
48,00 zł
21,60 zł Zniżka 55%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 15,00 zł

Najniższa cena produktu 15,00 zł z dnia 19.06.2024

Wersja

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Poznajemy zawody – część II

Poznajemy zawody – część II

    lub Anuluj

Drugie wydanie serii o zawodach – zaktualizowane, uzupełnione, w bardziej przystępnej formie. 

Wstęp

***

Seria Poznajemy zawody jest zbiorem informacji, propozycji zabaw, piosenek, pomocy dydaktycznych oraz kart pracy przeznaczonych do pracy z dziećmi w grupach przedszkolnych oraz z uczniami młodszych klas szkół podstawowych. Autorki zadbały, aby teksty piosenek oraz towarzyszące im zabawy zostały wplecione w treść części opisowej konspektów zajęć.

W oparciu o każdą część tej serii został opracowany tygodniowy plan pracy dydaktyczno-wychowawczej, który ułatwi pracę z publikacją i pozwoli na jej kompleksowe wykorzystanie dla realizacji założonych celów. Plan pracy w postaci linku do pobrania pliku PDF otrzymasz w wiadomości mailowej po zakupie produktu.

Dzięki materiałom zgromadzonym w publikacji dzieci poznają przedstawicieli różnych zawodów. Dowiadują się, jak ważna jest ich praca oraz jaką rolę pełnią w społeczeństwie. Kolorowe ilustracje pozwalają na dokładne poznanie elementów ich stroju oraz prezentują podstawowe czynności wykonywane przez przedstawiciela danego zawodu, a czarno-białe karty pracy uatrakcyjnią zajęcia i pozwolą dzieciom czynnie włączyć się w ich przebieg. Koncepcja pracy z wykorzystaniem proponowanych materiałów oparta jest na zasadzie prowadzenia działań z zastosowaniem różnych form aktywności dziecka.

W skład publikacji wchodzą:

 • książka z konspektami zajęć dotyczących 5 zawodów, które to konspekty zawierają krótkie wprowadzenie w temat (najważniejsze informacje o każdym zawodzie dla nauczyciela), propozycje zabaw przypisanych do poszczególnych zawodów, teksty piosenek i opisy zabaw z nimi skorelowanych, wiersze, zagadki, quiz tematyczny, rozwiązania do krzyżówek;
 • teczka zawierająca 25 pomocy dydaktycznych w formie wydrukowanych foliowanych kart wielkości A4+;
 • płyta Data-PC zawierająca czarno-białe karty pracy w formacie PDF (przeznaczone i przygotowane do samodzielnego wydruku w ilości niezbędnej do realizacji poszczególnych zadań);
 • płyta Audio-CD zawierająca 22 nagrania: piosenkę przewodnią, 10 piosenek edukacyjnych związanych z zawodami przedstawionymi w książce oraz podkłady muzyczne do tych piosenek.

Posłuchaj fragmentów piosenek

„książka + CD"

– książka z dołączoną płytą CD 


„książka + CD + dostęp online do płyt z książki”

– książka z dołączoną płytą CD oraz stały, nieograniczony 
czasowo dostęp online do pełnej wersji utworów z płyt Audio CD 
oraz plików z płyt Data PC (jeśli takie występują w publikacji)*


„dostęp online do płyt z książki”

– stały, nieograniczony czasowo dostęp online do pełnej wersji utworów 
z płyt Audio CD oraz plików z płyt Data PC (jeśli takie występują w publikacji)
– w tej wersji nie kupujesz książki


* Dostęp online realizowany jest za pomocą strony Moja płytoteka na Twoim profilu w serwisie blizejprzedszkola.pl

Ilustracje
Dorota Prończuk
ISBN
978-83-65915-60-3
Liczba stron
72
Dla kogo
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
uczniowie klas I-III
Obszar podstawy programowej
społeczno-emocjonalny obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Aranżacje
Anastasiya Komlikova
Damian Gola
Słowa i muzyka
Bożena Forma
Rok wydania
2020
Format (szerokość x wysokość)
21 x 29,7 cm
Płyta CD lub zawiera CD
tak
Indeks
W576

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Oceń 

Publikacja zawiera wiele informacji, propozycji zabaw, piosenek, pomocy dydaktycznych oraz kart pracy o zawodach wterynarza, kucharza, ogrodnika, krawca i kolejarza. Dużym plusem są piosenki oraz zabawy dostępne w formie płyty CD oraz możliwość otrzymania planu pracy. Publikacja godna polecenia.

Napisz swoją opinię