Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Na zielonej Ukrainie - e-book z piosenkami w streamingu
search
  • Na zielonej Ukrainie - e-book z piosenkami w streamingu
  • Na zielonej Ukrainie - e-book z piosenkami w streamingu

Na zielonej Ukrainie - e-book z piosenkami w streamingu

5.00 (1)
15,00 zł

Propozycje aktywności dla dzieci w wieku przedszkolnym

5% dochodu ze sprzedaży Na zielonej Ukrainie przekazujemy Caritas Polska na pomoc dla Ukrainy.

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt. Twój koszyk będzie zawierał 1 punkt. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 0,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Na zielonej Ukrainie - e-book z piosenkami w streamingu

Na zielonej Ukrainie - e-book z piosenkami w streamingu

    lub Anuluj

Spis treści Od Wydawcy

Wszystkie polskie przedszkolaki i najmłodsi uczniowie uwielbiają tradycyjne zabawy takie jak Mam chusteczkę haftowaną, Stary niedźwiedź mocno śpi czy też Chodzi lisek koło drogi. Zapewne nie wiedzą jednak, że dzieci w Ukrainie bawią się podobnie, ale w zabawy ciekawsze przez to, że w Polsce nieznane! Jeśli więc jako nauczyciel nie masz już ochoty po raz setny w tym roku organizować zabawy Budujemy mosty dla pana starosty to… zaproponuj wychowankom jej ukraińską wersję: Mostek. Przekonasz się, że będzie to nowa i ciekawa alternatywa!

Publikacja składa się z:

  • e-booka* z zabawami do piosenek i utworów instrumentalnych oraz z zabawami tradycyjnymiopowiadaniem autorstwa Ewy Stadtmüller, a także z opisem najciekawszych miast, zabytków i ukraińskich tradycji;
  • albumu „Na zielonej Ukrainie (w wersji streamingowej, dostępnego poprzez serwis Moja płytoteka) z 11 piosenkami w wersji wokalnej, podkładami do nich oraz 7 utworami instrumentalnymi do zabaw. 


Oryginalne teksty przetłumaczone na język polski. / Piosenki w wesołych, żywych aranżacjach i zaśpiewane na ludową nutę. / Pomoc pozwalająca zapoznać dzieci ze zwyczajami naszych sąsiadów.

Ważne: „Na zielonej Ukrainie” to publikacja, która sprawdzi się w każdym przedszkolu, ale jeśli masz w grupie dziecko, które przyjechało do Polski z Ukrainy, to tym bardziej warto zdecydować się na jej zakup. Bawiąc się w znane mu z rodzinnego kraju zabawy - łatwiej się zaadaptuje i zintegruje z nową grupą.

* Jak działa nasz e-book?

Zakupionego e-booka nie da się pobrać na komputer czy urządzenie mobilne. Publikacja „Na zielonej Ukrainie” została Ci udostępniona jako flipbook na stronie www.blizejprzedszkola.pl/ebooki – oznacza to, że aby móc korzystać z e-booka, należy być zalogowanym użytkownikiem serwisu. Taka forma korzystania z publikacji umożliwia wyświetlanie jej na dowolnym urządzeniu bez konieczności przesyłania plików – by mieć dostęp do wszystkich treści, wystarczy się zalogować na swoje konto. Równocześnie z odblokowaniem dostępu do e-booka, w aplikacji Moja płytoteka został odblokowany dostęp do albumu z piosenkami i podkładami muzycznymi towarzyszącymi tej publikacji.

***

На зеленій Україні

Якщо ти є батьком або матір'ю дитини, яка приїхала до Польщі з України – цей продукт є також для тебе! Подаруй його вихователю твоєї дитини в дитячому садку або  вчителеві в школі, щоб познайомити дітей в групі або класі із звичаями та традиційними українськими забавами. Таким чином твоя дитина буде менше почуватися чужою і швидше пристосується до нових для неї умов.

1. Wypasamy owce

2. Zaczarowana chusta

3. Płot

4. Słoneczko i deszczyk

5. Orkiestra

6. Kwiaty dla mamusi

7. Piekę, piekę chlebek…

8. Wesołe tamburyno

9. Mostek

10. Korowaj

11. Oj, Wasylu, przyjacielu…

12. Byk

13. Koza złośnica

ISBN
978-83-65915-04-7
Dla kogo
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
uczniowie klas I-III
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
poznawczy obszar rozwoju
społeczno-emocjonalny obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Aranżacje
Wasyl Łysenko
Rok wydania
2022
Płyta CD lub zawiera CD
tak - dostęp online
Indeks
W777

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Oceń 

Piosenki i zabawy bardzo ładnie przygotowane i opisane. Jest to niewątpliwie pomoc, jeżeli pracujemy z dziećmi z Ukrainy, ale też dla Polskich dzieci muzyczna "wycieczka" do innego kraju. Czy będą kolejne opracowania innych krajów?

Napisz swoją opinię