• -10%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 43,00 zł

Najniższa cena produktu 38,70 zł z dnia 26.09.2024

Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 77 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Kolorowy zestaw plastikowych zwierzątek przeznaczone do zabawy w wodzie, piasku, na sucho zapewni dziecku mnóstwo wesołej zabawy. Atutem zabawki jest to, iż kształtach jej elementów ukrywają się zwierzątka z uśmiechniętymi buźkami. Zestaw składa się z 8 zwierzątek ponumerowanych wewnątrz.

Zabawka w całości wykonana jest z plastiku, posiada uśmiechniętą buźkę, dziurki na plecach do przelewania wody, przesypywania piasku itd.

W zestawie:
- różowa żabka
- pomarańczowy królik
- żółty piesek
- zielona małpka
- fioletowy miś
- turkusowa krowa
- czerwony hipopotam
- niebieski słoń

Zestaw wykonany jest bardzo starannie z wysokiej jakości plastiku, w rewelacyjnych kolorach.
Zabawa kubkami wspomaga rozwój zdolności manualnych oraz koordynacji ruchowej. Poprzez zabawę maluch nauczy się rozpoznawania kształtów, kolorów, posługiwania się przedmiotami i dopasowywania ich od siebie.
Zabawa kolorowymi kubeczkami pobudzi wyobraźnię malucha, a także pozwoli na rozwój kreatywnego i logicznego myślenia.

Po skończonej zabawie kubeczki można włożyć jeden w drugi, wówczas nie będą zajmować dużo miejsca.

Wymiary:
- wysokość ułożonej piramidy: 33,5 cm