(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 126 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

To modułowa huśtawka, która jest idealna zarówno dla małych, jak i starszych dzieci.

Siedzisko zostało zaprojektowane z myślą o najmłodszych użytkownikach: możliwość dokręcenia barierki ochronnej z przodu oraz oparcia z tyłu umożliwia komfortowe huśtanie się maluszków.

Dzięki dwustopniowej regulacji barierki ochronnej, huśtawka rośnie wraz z dzieckiem, zapewniając mu odpowiednie wsparcie i bezpieczeństwo.

Solidne wykonanie tej huśtawki zapewnia nie tylko trwałość, ale także bezpieczeństwo podczas zabawy. Antypoślizgowa faktura siedziska zapewnia dodatkową ochronę przed poślizgnięciem się.

Maksymalna dopuszczalna waga użytkownika to 50 kg, co sprawia, że huśtawka jest odpowiednia dla większości dzieci.

Wymiary: 44 cm x 29 cm x 152 cm.

Indeks

Opinie o produkcie