(0)
Kupując ten produkt możesz zebrać 30 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Kolorowe kubeczki to wspaniały zestaw do kreatywnej zabawy dla  maluszka. Kubki mają żywą, przyjemną dla oka kolorystykę, więc z łatwością przyciągną uwagę pociechy. Świetnie składają się jeden w drugi, tworząc wysoką wieżę-piramidkę. Można je także wykorzystać do zabawy podczas kąpieli.

Zabawka pobudza wyobraźnię i tworzy inspirujący zestaw do długiej, twórczej zabawy.

W zestawie znajduje się 8 kubeczków, na których napisane są numerki od 1 do 8. Zabawka w całości wykonana jest z plastiku.

Wymiary kubków:
- średnica kubeczków waha się od 6 do 10 cm
- wysokość kubeczka: 8 cm
- wysokość złożonej piramidy: ok. 54 cm

Kubeczki zapakowane są w kolorowe pudełko, dzięki czemu będą wspaniałym prezentem na urodzinki lub inną okoliczność.

Indeks
ZA2766