Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Płyn do baniek mydlanych Słupskie Bańki Mydlane
search
  • Płyn do baniek mydlanych Słupskie Bańki Mydlane
  • Płyn do baniek mydlanych Słupskie Bańki Mydlane
  • Płyn do baniek mydlanych Słupskie Bańki Mydlane
  • Płyn do baniek mydlanych Słupskie Bańki Mydlane
  • Płyn do baniek mydlanych Słupskie Bańki Mydlane

Płyn do baniek mydlanych Słupskie Bańki Mydlane

(0)
42,00 zł
Dostawa w ciągu 4-5 dni


Dostępny w 2 pojemnościach:

  • 1 l
  • 5 l
Ostatnie sztuki w magazynie

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Płyn do baniek mydlanych Słupskie Bańki Mydlane

Płyn do baniek mydlanych Słupskie Bańki Mydlane

    lub Anuluj

Płyn do baniek mydlanych marki Słupskie Bańki Mydlane - dostępny jest w pojemnikach 1 litr oraz 5 litrów.

Idealnie sprawdzi się zarówno do wytwornic baniek mydlanych, jak i uzupełniania zabawek wymagających płynu. Śmiało można używać go także do zamykania ludzi w bańce. W pełni bezpieczny, przeznaczony do tworzenia dużych i małych baniek mydlanych.

Nie pozostawia jakichkolwiek plam – ani w trakcie zabawy, ani po wypraniu ubrania! Nie uczula!

Posiada certyfikat CE. Wyprodukowany w 100% w Polsce.

Słupskie Bańki Mydlane to firma, która powstała w oparciu o potrzeby rodziców, którzy dbają o zdrowie swoich pociech. Stworzono w niej płyn, dzięki któremu dzieci nie dostaną uczulenia i mogą się bawić w puszczanie baniek bez obaw.

Receptura dopracowana przez ojca-chemika, z wykształcenia i zamiłowania. Płyn, który jest antyalergiczny, ekologiczny, nie plami ubrań i ładnie pachnie, a do jego produkcji używane są najwyższej jakości surowce. Ponadto bańki, które z niego powstają, mienią się wszystkimi kolorami tęczy i osiągają imponujące rozmiary.

Słupskie Bańki Mydlane to firma, która nie tylko produkuje w pełni bezpieczny, nieuczulający i niepozostawiający plam płyn do baniek, ale również akcesoria takie jak kijki i obręcze. Firma stawia na najwyższej jakości materiały, a w swoich produktach dba o każdy najdrobniejszy szczegół.

Indeks
26308

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię