Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Balony do modelowania - mix kolorów, 100 szt.
search
  • Balony do modelowania - mix kolorów, 100 szt.
  • Balony do modelowania - mix kolorów, 100 szt.
  • Balony do modelowania - mix kolorów, 100 szt.
  • Balony do modelowania - mix kolorów, 100 szt.
  • Balony do modelowania - mix kolorów, 100 szt.
  • Balony do modelowania - mix kolorów, 100 szt.
  • Balony do modelowania - mix kolorów, 100 szt.
  • Balony do modelowania - mix kolorów, 100 szt.
  • Balony do modelowania - mix kolorów, 100 szt.

Balony do modelowania - mix kolorów, 100 szt.

(0)
27,00 zł

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Balony do modelowania - mix kolorów, 100 szt.

Balony do modelowania - mix kolorów, 100 szt.

    lub Anuluj

Balony gumowe, lateksowe, wykonane z bardzo dobrej jakości tworzywa o żywych barwach i dużej wytrzymałości na pęknięcie. Włoskie balony Gemar to jedne z najlepszych jakościowo balonów dostępnych na rynku! Nie pękają jak balony chińskie, nie sklejają się, długo trzymają powietrze i zachowują swój kształt i kolor. Balony Gemar chwalone są i polecane zarówno przez początkujących, jak i specjalistów w modelowaniu figur i zwierzątek balonowych, a także przez dekoratorów i amatorów balonowych atrakcji.  

Balony do modelowania Gemar są dłuższe i grubsze od balonów do modelowania sprowadzanych z Chin, dzięki czemu są bardziej wytrzymałe na ilość skręceń i można z nich tworzyć bardziej skomplikowane figury. Nadają się również do balonowych dekoracji, bram weselnych itp. 

Kolory długich balonów do modelowania Gemar są żywe i nieprzezroczyste: balony posiadają wyrazistą barwę. Można po nich pisać np. pisakiem transparentnym, domalowując m.in. oczka, łatki itp. 

Doradzamy pompować balony pompką do balonów, co daje gwarancję bezpieczeństwa oraz nadania balonom właściwego im, atrakcyjnego kształtu. Warto w czasie modelowania balonów unikać intensywnego słońca oraz kontaktu z gorącymi grzejnikami i trawą.

Balony w paczce posiadają różnorodną kolorystykę (m.in. kolory żółty, pomarańczowy, różowy, ciemny różowy, czerwony, pistacjowy, zielony, jasny niebieski, ciemny niebieski, fioletowy), dzięki czemu można z nich tworzyć złożone kolorowe konstrukcje balonowe. 

Długość balonu po napompowaniu: ok. 140 cm
Średnica balonu po napompowaniu: ok. 5 cm

Indeks
3771

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię