(0)
Obecnie brak na stanie

Powiadomienie

Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 2 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Obręcz do dużych baniek mydlanych MOTYLEK znanej polskiej firmy Słupskie Bańki Mydlane. Jej rączka jest wykonana z antypoślizgowego materiału, dzięki czemu produkt jest w pełni bezpieczny. Posiada certyfikat CE oraz badania potwierdzające zgodność z normą PN-EN 71.

Doskonale sprawdza się do puszczania dużych baniek – posiada w pełni elastyczną konstrukcję. Specjalny sznurek bardzo dobrze pochłania płyn, nie brudząc przy tym wszystkiego dookoła.

Produkt wykonany w 100% w Polsce. Polecany także dla najmłodszych miłośników baniek.

Dostępne w różnych kolorach: pomarańczowy, żółty, czerwony, zielony, niebieski, multikolor (kolor wysyłany losowo). Słupskie Bańki Mydlane to firma, która nie tylko produkuje w pełni bezpieczny, nieuczulający i niepozostawiający plan płyn do baniek, ale również akcesoria takie jak kijki i obręcze. Firma stawia na najwyższej jakości materiały, a w swoich produktach dba o każdy najdrobniejszy szczegół.

Wymiar pętli: ok. 30 cm

Indeks