Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Kijki ze sznurkiem do dużych baniek mydlanych 7 oczek CHMURA
search
  • Kijki ze sznurkiem do dużych baniek mydlanych 7 oczek CHMURA
  • Kijki ze sznurkiem do dużych baniek mydlanych 7 oczek CHMURA
  • Kijki ze sznurkiem do dużych baniek mydlanych 7 oczek CHMURA
  • Kijki ze sznurkiem do dużych baniek mydlanych 7 oczek CHMURA

Kijki ze sznurkiem do dużych baniek mydlanych 7 oczek CHMURA

(0)
46,00 zł
Dostawa w ciągu 4-5 dniDo darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Kijki ze sznurkiem do dużych baniek mydlanych 7 oczek CHMURA

Kijki ze sznurkiem do dużych baniek mydlanych 7 oczek CHMURA

    lub Anuluj

Kijki do baniek, wariant CHMURA, znanego polskiego producenta Słupskie Bańki Mydlane. Świetnie nadają się do tworzenia olbrzymich baniek: sprawdzają się przy puszczaniu nawet takich o kilkumetrowej średnicy! Rączki są wykonane z naturalnego drewna. Specjalny sznurek bardzo dobrze pochłania płyn, nie brudząc przy tym wszystkiego dookoła. Produkt jest w pełni bezpieczny, posiada certyfikat CE oraz badania potwierdzające zgodność z normą PN-EN 71.

Wielkie bańki mydlane świetnie sprawdzają się w animacji dziecięcej, jak i dla dorosłych w sztukach i pokazach ulicznych. A przede wszystkim w swobodnych zabawach w ogrodzie przedszkolnym.

Kijki dostępne są w różnych kolorach: pomarańczowym, żółtym, czerwonym, zielonym, niebieskim, multikolor (kolor wysyłany losowo. Produkt wykonany 100% w Polsce. Słupskie Bańki Mydlane to firma, która nie tylko produkuje w pełni bezpieczny, nieuczulający i niepozostawiający plam płyn do baniek, ale również akcesoria takie jak niniejsze kijki. Firma stawia na najwyższą jakość materiałów, a w swoich produktach dba o każdy najdrobniejszy szczegół.
Indeks
26305

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię