Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Kijki ze sznurkiem do dużych baniek mydlanych PĘTELKA
search
  • Kijki ze sznurkiem do dużych baniek mydlanych PĘTELKA
  • Kijki ze sznurkiem do dużych baniek mydlanych PĘTELKA
  • Kijki ze sznurkiem do dużych baniek mydlanych PĘTELKA
  • Kijki ze sznurkiem do dużych baniek mydlanych PĘTELKA

Kijki ze sznurkiem do dużych baniek mydlanych PĘTELKA

(0)
20,00 zł
Obecnie brak na stanie

Powiadomienie

Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępnyDo darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Kijki ze sznurkiem do dużych baniek mydlanych PĘTELKA

Kijki ze sznurkiem do dużych baniek mydlanych PĘTELKA

    lub Anuluj

Kijki do baniek, wariant PĘTELKA, znanego polskiego producenta Słupskie Bańki Mydlane. Świetnie nadają się do tworzenia olbrzymich baniek: sprawdzają się przy puszczaniu nawet takich o kilkumetrowej średnicy! Rączki są wykonane z naturalnego drewna. Specjalny sznurek bardzo dobrze pochłania płyn, nie brudząc przy tym wszystkiego dookoła. Produkt jest w pełni bezpieczny, posiada certyfikat CE oraz badania potwierdzające zgodność z normą PN-EN 71.

Wielkie bańki mydlane świetnie sprawdzają się w animacji dziecięcej, jak i dla dorosłych w sztukach i pokazach ulicznych. A przede wszystkim w swobodnych zabawach w ogrodzie przedszkolnym.

Kijki dostępne są w różnych kolorach: pomarańczowym, żółtym, czerwonym, zielonym, niebieskim, multikolor (kolor wysyłany losowo. Produkt wykonany 100% w Polsce. Słupskie Bańki Mydlane to firma, która nie tylko produkuje w pełni bezpieczny, nieuczulający i niepozostawiający plam płyn do baniek, ale również akcesoria takie jak niniejsze kijki. Firma stawia na najwyższą jakość materiałów, a w swoich produktach dba o każdy najdrobniejszy szczegół.

Indeks
26303

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię