Polecamy Złota dwudziestka

Złota dwudziestka

ponad 3 lat temu Pod patronatem

Fundacja „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” zaprasza na konferencję prasową online, podczas której ogłoszone zostaną wyniki Plebiscytu Złota Dwudziestka, zorganizowanego z okazji 20-lecia kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”.

Spośród 60 tytułów nominowanych do Plebiscytu przez Kapitułę Złotej Listy Fundacji czytelnicy wybrali 20 swoich ulubionych książek dla dzieci i młodzieży pióra polskich autorów, które wydane zostały od 2001 roku.

Konferencja odbędzie się 10 maja 2021 r. o godz. 12.00 na Facebooku Fundacji

Pod patronatem