Polecamy Działaj z imPETem

Działaj z imPETem

ponad 4 lat temu Pod patronatem

Już od 1 października rusza Ogólnopolski Konkurs dla Przedszkoli „Działaj z imPETem!”. Zrekrutowane w ciągu dwóch miesięcy aż 1000 przedszkoli w całej Polsce otrzymało materiały edukacyjne do przeprowadzenia zajęć i realizacji Konkursu. Nie zdążyliście się zgłosić? Nic straconego! Wy też możecie wziąć udział w Konkursie wchodząc na stronę www.dzialajzimpetem.pl, i zakładając konto w Strefie dla Nauczyciela, gdzie już od 1 grudnia zostanie włączony formularz dodawania prac. Szczegóły i zasady Konkursu znajdują się na stronie, a wszystkie materiały są również dostępne w formie online, dla każdego.

Kampania społecznoekologiczna „Działaj z imPETem!” ma na celu edukację Polaków w zakresie prawidłowej segregacji odpadów, ze szczególnym uwzględnieniem butelek PET oraz ich recyklingu. To pierwszy rok działań kierowanych do przedszkoli. Organizatorzy mają nadzieję, że spotkają się z zadowoleniem Nauczycieli Przedszkola i że z dumą będą mogli kontynuować je w przyszłym roku! Do wygrania atrakcyjne nagrody, m.in. zestawy mebli oraz pomoce naukowe.

Dowiedz się więcej

Działania objęte są honorowym patronatem Ministerstwa Klimatu oraz Pomorskiego Kuratora Oświaty, a patronami medialnymi w tym roku zostały Polsat Jim Jam oraz