Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

List od Mikołaja

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę zaprasza do przedświątecznej akcji „List od Mikołaja”. Zamawiając spersonalizowany list od Mikołaja na stronie swiatecznylist.pl, możesz sprawić niespodziankę swojemu dziecku, a przy tym pomóc Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę nieść pomoc dzieciom doświadczającym przemocy. Listy można zamawiać do 15 grudnia. 

Jak zamówić?  

Listy zamawia się przez stronę swiatecznylist.pl. Do wyboru jest kilka wariantów: wiadomość dla malucha, starszaka, rodzeństwa oraz nastolatka lub osoby dorosłej. Osoba składająca zamówienie wybiera też jedną z czterech grafik, na której zostanie wydrukowany list. List od Mikołaja będzie dostarczony pod wskazany adres pocztą, w świątecznej kopercie.

 

Jak pomaga?

Przy składaniu zamówienia należy dokonać wpłaty darowizny na rzecz Fundacji w wysokości 20 zł lub więcej. Wszystkie przekazane w ten sposób środki zostaną spożytkowane na działalność FDDS, która od 30 lat w wielu obszarach wspiera dzieci pokrzywdzone różnymi formami przemocy, między innymi wykorzystywaniem seksualnym.  

 

O Fundacji 

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę od 30 lat chroni dzieci przed przemocą i wykorzystaniem seksualnym. Zapewnia dzieciom i ich opiekunom wsparcie, profesjonalną pomoc psychologiczną i prawną. Uczy dorosłych, jak mądrze i skutecznie reagować na przemoc wobec dzieci oraz co robić, gdy podejrzewają, że dziecko jest krzywdzone. Wspiera i angażuje rodziców, by wychowywali dzieci z miłością i szacunkiem. Wpływa na polskie prawo, by jak najlepiej chroniło interes dziecka. Każde dziecko zasługuje na dzieciństwo wolne od przemocy! 

 

Dowiedz się więcej

 

 

 

Komentarze

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz