Polecamy Wielki konkurs Zatorlandu i BLIŻEJ PRZEDSZKOLA!

Wielki konkurs Zatorlandu i BLIŻEJ PRZEDSZKOLA!

ponad 2 lat temu Polecamy

Wygraj darmowe bilety na jednodniową, pełną przygód wycieczkę z przewodnikiem dla CAŁEJ GRUPY do Parku Rozrywki Zatorland!

Jesteś nauczycielem lub opiekunem? Wykonaj razem ze swoimi podopiecznymi zadanie konkursowe i wyślij je do Zatorlandu!

Co trzeba zrobić?

• Zbierz swoją grupę i zaprojektujcie wspólnie kreatywny plakat!
  • Co ma się na nim znaleźć? Wasz własny dinozaur! Możecie zainspirować się figurami dinozaurów z Zatorlandu albo stworzyć nowy gatunek! Długa szyja, ostre zęby, a może skrzydła? Wszystko zależy od Was! Nadajcie mu również imię.
  • Technika wykonania pracy jest dowolna.
  • Gotowe prace konkursowe (w maksymalnym formacie A1), zabezpieczone w kartonowej tubie, wraz z oryginalnym kuponem konkursowym, nadsyłajcie na adres:

Park Rozrywki Zatorland

ul. Parkowa 7

32-640 Zator

Kupon konkursowy znajdziecie w styczniowym numerze BLIŻEJ PRZEDSZKOLA - wychowanie i edukacja tutaj

Nagrody:

I miejsce: Darmowe bilety na jednodniową wycieczkę do Zatorlandu dla całej grupy (maksimum 30 osób)!*

Wszystkie grupy, które wezmą udział w konkursie otrzymają 20% zniżki na grupowe zwiedzanie Parku Rozrywki Zatorland

Ostateczny termin nadsyłania prac:

3.03.2022 r. (decyduje data stempla pocztowego)

Ogłoszenie wyników nastąpi do 27 marca 2022 r.