Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Cała Polska Czyta Dzieciom

Cała Polska Czyta Dzieciom

ponad 3 lat temu Pod patronatem

Czytanie uczy myślenia, rozwija język, pamięć i wyobraźnię, przynosi wiedzę i rozumienie sensu wartości, przygotowuje do udziału w kulturze. 

Ale nikt nie rodzi się czytelnikiem. Czytelnika trzeba wychować, czytając dziecku od najmłodszego wieku. Dlatego hasło jednej z najbardziej znanych kampanii społecznych w Polsce brzmi: „Czytaj dziecku 20 min. dziennie. Codziennie!”. W tym roku obchodzimy Jubileusz 20-lecia kampanii czytania. Jako Partner Fundacji „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” zachęcamy Was do udziału w całorocznych wydarzeniach jubileuszowych i … do czytania!

Na dobry początek – kalendarzyk CPCD 2021! Będzie go można znaleźć w niektórych egzemplarzach numeru styczniowego i lutowego miesięcznika Bliżej przedszkola.

 

Dowiedz się więcej

Pod patronatem

 

 

 

Komentarze

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka