Polecamy Cała Polska Czyta Dzieciom

ponad 3 lat temu Pod patronatem

Czytanie uczy myślenia, rozwija język, pamięć i wyobraźnię, przynosi wiedzę i rozumienie sensu wartości, przygotowuje do udziału w kulturze.

Ale nikt nie rodzi się czytelnikiem. Czytelnika trzeba wychować, czytając dziecku od najmłodszego wieku. Dlatego hasło jednej z najbardziej znanych kampanii społecznych w Polsce brzmi: „Czytaj dziecku 20 min. dziennie. Codziennie!”. W tym roku obchodzimy Jubileusz 20-lecia kampanii czytania. Jako Partner Fundacji „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” zachęcamy Was do udziału w całorocznych wydarzeniach jubileuszowych i … do czytania!

Na dobry początek – kalendarzyk CPCD 2021! Będzie go można znaleźć w niektórych egzemplarzach numeru styczniowego i lutowego miesięcznika Bliżej przedszkola.

Pod patronatem