Zobacz zawartość numeru 7-8/2019 z materiałami na różne okazje… zobacz
Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Świat ukryty w kropelce

Organizator konkursu - Przedszkole „Kropelka” mieszczące się na ulicy mjr M. Słabego 18 w Krakowie serdecznie zapraszama wszystkie przedszkola krakowskie do wzięcia udziału w Konkursie plastycznym pt. „Świat ukryty w kropelce”.

„Misją stworzenia naszej Placówki było przekonanie o potrzebie istnienia miejsca przyjaznego małym dzieciom. Dzieciom, które w naszym przedszkolu dostrzegą piękno otaczającego je świata i będą wiedziały jak o to piękno dbać i je pielęgnować podczas dorosłego życia. W naszej placówce dzieci uczą się empatii, uśmiechu i przyjaźni w stosunku do drugiego człowieka oraz otaczającej nas przyrody.

Wykorzystując nazwę naszego przedszkola, jaką jest „Kropelka” przedstawiana w różnych kolorach tęczy, pragniemy promować takie akcje jak: krwiodawstwo, oszczędność wody, empatia do drugiego człowieka, łza jako smutek, ból a także łza szczęścia, postanowiliśmy zorganizować konkurs pt. „Świat ukryty w kropelce”.

Podczas tego konkursu chcemy przybliżyć dzieciom, rodzicom a także nauczycielom i wszystkim osobom związanym z naszą działalnością jak ważna i cenna jest każda kropla: krwi, wody, potu, łzy….".

 

Prace należy wykonać w formacie A4 dowolną techniką płaską. Oceniana będzie kreatywność, oryginalność i zgodność z tematem

 

Patronatem Honorowym Konkursu jest

Prezydent Miasta Kraków Pan Jacek Majchrowski

 

Patronatem Medialnym jest:

Radio Kraków S.A

 

Patronami i Sponsorami konkursu są:

Wydawnictwo Znak

Wydawnictwo Literackie

Wydawnictwo Edukacyjne

Wydawnictwo MAC

Kraina Lego Historyland

Straż Miejska Miasta Krakowa

Dzielnica VIII

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A w Krakowie

 

Prace na konkurs należy przesyłać do 28.02.2020 r. na adres:

PRZEDSZKOLE KROPELKA

ul. mjr. Mieczysława Słabego 18

30-394 Kraków

 

Dowiedz się więcej 

Komentarze