więcej informacji: Anna Kołodziej, tel. 12 631 04 10 wew. 107 (w godz. 8:00-15:00)
Od września rusza druga edycja projektu. Więcej informacji już wkrótce.

Pobierz certyfikat

Aby wziąć udział w projekcie, nie trzeba wypełniać zgłoszenia udziału. Licznik należy uzupełnić po zrealizowaniu projektu. Dowiedz się jak uzupełnić licznik i pobrać certyfikat ZOBACZ FILM

Pomidorowe wyzwanie

Ogórkowe wyzwanie

Dyniowe wyzwanie

Buraczane wyzwanie

Cebulowe wyzwanie

Brokułowe wyzwanie

Paprykowe wyzwanie

Szpinakowe wyzwanie

Marchewkowe wyzwanie

Groszkowe wyzwanie

Rzodkiewkowe wyzwanie

Certyfikat uznania

Za zrealizowanie wszystkich warzywnych wyzwań. Należy opublikować zdjęcie plakatu z naklejonymi sylwetami warzyw z miesięcznika.

Dyplom i nagroda niespodzianka dla przedszkolaków

Po zebraniu wszystkich warzywnych obrazków przez dziecko – rodzić/opiekun może opublikować zdjęcie z kompletem warzyw w książeczce, aby odebrać prezent online – niespodziankę. Dowiedz się więcej

Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka