Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
  • -25%

Tuptaj po angielsku

34,00 zł
25,50 zł Zniżka 25%

Zajęcia muzyczne w języku angielskim dla przedszkolaków

Książeczka z 2 płytami CD

Spis treści Od Autorów

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 2 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,00 zł.

Wersja

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Tuptaj po angielsku

Tuptaj po angielsku

    lub Anuluj

Publikacja Tuptaj po angielsku powstała jako odpowiedź na liczne zapytania ze strony nauczycieli. Składa się z najbardziej ulubionych przez dzieci piosenek i zabaw pochodzących z trzech poprzednich części (Tuptaj, maluszku, Tuptaj, średniaczku oraz Tuptaj, starszaku). Z każdej z tych publikacji wybrano po pięć zabaw i towarzyszące im piosenki, a następnie przełożono je na język angielski. Teksty piosenek oraz komentarze Pana Miłosza zostały przetłumaczone przez Katarzynę Niemiec (znaną nauczycielom z takich publikacji, jak: Sing Along All Year Long, Come and Play with Me czy It’s Circle Time!).

Nie oznacza to oczywiście, że propozycje tu zawarte są przeznaczone tylko dla dzieci znających już ich polskie wersje! Na płycie znajdują się nagrania lektorskie opisujące krok po kroku przebieg aktywności – będą więc one atrakcyjne i zrozumiałe także dla tych dzieci, które nie zapoznały się wcześniej z „tuptającymi” publikacjami.

Zajęcia zostały podzielone na trzy poziomy trudności w zależności od wieku dzieci (maluszki, średniaczki, starszaki) i tak samo stopień trudności komunikatów lektora i ich złożoność jest dopasowany do możliwości językowych dzieci w danej grupie wiekowej.

Na publikację składają się:

  • płyta CD 1 z kompletnymi, przeprowadzonymi zajęciami, ujętymi w formę audio;
  • płyta CD 2 zawierająca poszczególne zabawy z każdego poziomu, bez instrukcji słownej dotyczącej sposobu ich wykonania (ewentualnie z pojedynczymi komentarzami – tam, gdzie to absolutnie konieczne);
  • książeczka, w której zamieszczono konspekty zajęć nagranych na płytę.


Proste polecenia i interakcyjny charakter zabaw sprawiają, że język angielski jest traktowany przez dzieci nie jako wyzwanie do pokonania, ale jako narzędzie niezbędne do danej zabawy, dzięki czemu jest przyswajany mimowolnie.

So… Let’s have fun!

***

Weź udział w szkoleniu dla Rad Pedagogicznych prowadzonym przez Pana Miłosza:

Jak prowadzić zajęcia rytmiczne w przedszkolu nie będąc rytmikiem?

KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

Zapoznaj się także z ofertą szkoleń prowadzonych przez Katarzynę Niemiec:

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJPatroni medialni:

    

„książka + CD"

– książka z dołączoną płytą CD 


„książka + CD + dostęp online do płyt z książki”

– książka z dołączoną płytą CD oraz stały, nieograniczony 
czasowo dostęp online do pełnej wersji utworów z płyt Audio CD 
oraz plików z płyt Data PC (jeśli takie występują w publikacji)*


„dostęp online do płyt z książki”

– stały, nieograniczony czasowo dostęp online do pełnej wersji utworów 
z płyt Audio CD oraz plików z płyt Data PC (jeśli takie występują w publikacji)
- w tej wersji nie kupujesz książki


* Dostęp online realizowany jest za pomocą strony Moja płytoteka na Twoim profilu w serwisie blizejprzedszkola.pl

Tuptaj, maluszku

Tuptaj, średniaczku

Tupta, starszaku

Dla kogo
dziecko
nauczyciel
rodzic
Grupa wiekowa
4-latki
5-latki
6-latki
uczniowie klas I-III
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
poznawczy obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Aranżacje
Konarscy Factory – Miłosz Konarski
Muzyka
Miłosz Konarski
ISBN
978-83-65915-92-4
Rok wydania
2021
Format (szerokość x wysokość)
13,5 x 18,5 cm
Liczba stron
24
Płyta CD lub zawiera CD
tak
tak - dostęp online

Zobacz także

Opinie o produkcie

Oceń 

Tuptaje po polsku wymiatają, po angielsku liczę na to samo :)

Oceń 

Posiadam poprzednie publikacje z serii "Tuptaj". Na tej również się nie zawiodłam! Dzieciaki uwielbiają wykonywać wszystkie czynności. Uczą się j.angielskiego w sposób jak najbardziej przybliżony do naturalnego. Polecam każdemu nauczycielowi j.angielskiego.

Oceń 

Moje przedszkole to placówka językowa, więc angielski jest na porządku dziennym. Teraz dzięki ulubionym zabawom z Panem Miłoszem możemy jeszcze przyjemniej ćwiczyć słownictwo. Polecam!

Napisz swoją opinię