5.00 (6)

Zajęcia muzyczne w języku angielskim dla przedszkolaków

Wersja

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 3 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Publikacja Tuptaj po angielsku powstała jako odpowiedź na liczne zapytania ze strony nauczycieli. Składa się z najbardziej ulubionych przez dzieci piosenek i zabaw pochodzących z trzech poprzednich części (Tuptaj, maluszku, Tuptaj, średniaczku oraz Tuptaj, starszaku). Z każdej z tych publikacji wybrano po pięć zabaw i towarzyszące im piosenki, a następnie przełożono je na język angielski. Teksty piosenek oraz komentarze Pana Miłosza zostały przetłumaczone przez Katarzynę Niemiec (znaną nauczycielom z takich publikacji, jak: Sing Along All Year Long, Come and Play with Me czy It’s Circle Time!).

Spis treści Od Autorów

Nie oznacza to oczywiście, że propozycje tu zawarte są przeznaczone tylko dla dzieci znających już ich polskie wersje! Na płycie znajdują się nagrania lektorskie opisujące krok po kroku przebieg aktywności – będą więc one atrakcyjne i zrozumiałe także dla tych dzieci, które nie zapoznały się wcześniej z „tuptającymi” publikacjami.

Posłuchaj fragmentów

Zajęcia zostały podzielone na trzy poziomy trudności w zależności od wieku dzieci (maluszki, średniaczki, starszaki) i tak samo stopień trudności komunikatów lektora i ich złożoność jest dopasowany do możliwości językowych dzieci w danej grupie wiekowej.

Na publikację składają się:

• płyta CD 1 z kompletnymi, przeprowadzonymi zajęciami, ujętymi w formę audio;
  • płyta CD 2 zawierająca poszczególne zabawy z każdego poziomu, bez instrukcji słownej dotyczącej sposobu ich wykonania (ewentualnie z pojedynczymi komentarzami – tam, gdzie to absolutnie konieczne);
  • książeczka, w której zamieszczono konspekty zajęć nagranych na płytę.

Proste polecenia i interakcyjny charakter zabaw sprawiają, że język angielski jest traktowany przez dzieci nie jako wyzwanie do pokonania, ale jako narzędzie niezbędne do danej zabawy, dzięki czemu jest przyswajany mimowolnie.

Weź udział w szkoleniu dla Rad Pedagogicznych prowadzonym przez Pana Miłosza:

Jak prowadzić zajęcia rytmiczne w przedszkolu nie będąc rytmikiem?

KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

Zapoznaj się także z ofertą szkoleń prowadzonych przez Katarzynę Niemiec:

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Patroni medialni:

„książka + CD"

– książka z dołączoną płytą CD

„książka + CD + dostęp online do płyt z książki”

– książka z dołączoną płytą CD oraz stały, nieograniczony
czasowo dostęp online do pełnej wersji utworów z płyt Audio CD
oraz plików z płyt Data PC (jeśli takie występują w publikacji)*

„dostęp online do płyt z książki”

– stały, nieograniczony czasowo dostęp online do pełnej wersji utworów