5.00 (30)

Zajęcia muzyczne dla dzieci

Wersja

Kupując ten produkt możesz zebrać 74 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Publikacja ta jest kontynuacją serii albumów z cyklu Tuptaj... (Tuptaj, maluszku; Tuptaj, średniaczku i Tuptaj, starszaku), które wśród nauczycieli (a zarazem i dzieci) cieszyły się tak dużą popularnością, że gdyby w regulaminie przyznawania tytułu Złota płyta przewidziano kategorię „edukacja”, to dwa z trzech tych albumów zasłużyłyby już dawno na tę nagrodę.

Spis treści Od Autora

Spośród utworów prezentowanych w tamtych publikacjach, największą popularnością cieszyły się piosenki zawierające konkretną fabułę, wraz z towarzyszącymi im zadaniami, przy których dzieci miały okazję odpowiednio się „wybawić”. Dlatego też w publikacji Tuptaj, przedszkolaku z Panem Miłoszem każda z zaproponowanych zabaw towarzyszy tematycznej piosence, a założone cele dydaktyczne zostały wplecione w jej treść. Ponadto tematyka piosenek jest nieco inna niż we wcześniejszych częściach – doświadczenie zdobyte podczas przeprowadzania zajęć z wykorzystaniem utworów pochodzących z poprzednich płyt pokazało, że współczesne przedszkolaki chcą bawić się nie tylko w zwierzątka, pociągi czy tańce w parach, ale także w rycerzy, tajnych agentów, duchy, superbohaterów, czy... jednorożce.

Na publikację składają się:

• płyta CD 1 z kompletnymi, przeprowadzonymi zajęciami, ujętymi w formę audio;
  • płyta CD 2 zawierająca poszczególne zabawy z każdego poziomu, bez instrukcji słownej dotyczącej sposobu ich wykonania (ewentualnie z pojedynczymi komentarzami – tam, gdzie to absolutnie konieczne);
  • książeczka, w której zamieszczono konspekty zajęć nagranych na płytę.

Posłuchaj fragmentów

Publikacja ta wzorem poprzednich składa się z kompletnych zajęć – wystarczy więc puścić płytę (CD 1)... i dzieci zaczną bawić się przy niej same, animowane głosem Pana Miłosza zarejestrowanym na nagraniu. A kiedy przedszkolaki już dobrze poznają proponowane treści, należy sięgnąć po CD 2, gdzie te same zabawy zostały nagrane z poleceniami ułatwiającymi ich przebieg. Zabawy zostały podzielone na trzy poziomy trudności – od najłatwiejszych (poziom I), do najtrudniejszych (poziom III).

Patroni medialni:

Weź udział w szkoleniu dla Rad Pedagogicznych prowadzonym przez Pana Miłosza:

Jak prowadzić zajęcia rytmiczne w przedszkolu nie będąc rytmikiem?

KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

„książka + CD"

– książka z dołączoną płytą CD

„książka + CD + dostęp online do płyt z książki”