5.00 (15)

Zbiór scenariuszy przedstawień przedszkolnych na różne okazje

W zestawie taniej!

Wersja

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 3 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Wstęp  Spis treści

Publikacja autorstwa Anny Bomby to zbiór scenariuszy przedstawień przedszkolnych na różne okazje. Inscenizacje tu zawarte pozwolą przekazać przedszkolakom takie wartości, jak życzliwość i sympatia w stosunku do kolegów, miłość i przywiązanie do bliskich, szacunek do przyrody. Dzięki prostym tekstom dzieci dowiedzą się, jak wspólnie celebrować święta, jak dbać o więzi rodzinne i koleżeńskie, poznają także cechy pór roku i wiele ciekawostek ze świata przyrody.

W skład publikacji wchodzą:

• książka z 12 scenariuszami przedstawień i uroczystości oraz zapisem nutowym piosenek;
  • 2 płyty CD z 24 piosenkami i podkładami muzycznymi do nich.

Posłuchaj fragmentów piosenek

W książce zamieszczono scenariusze publikowane w miesięczniku „Bliżej Przedszkola” w latach 2017–2020 (większość z nich po modyfikacjach) oraz całkiem nowe propozycje powstałe na potrzeby publikacji. Teksty te mogą być doskonałą inspiracją do przedstawień w ciągu całego roku (przed)szkolnego. Zostały tak zaplanowane, aby nauczyciel mógł z nich skorzystać podczas różnych okazji towarzyszących dzieciom w przedszkolu (m.in. pasowanie na przedszkolaka, powitanie każdej z pór roku, Boże Narodzenie, Wielkanoc, Dzień Rodziny, pożegnanie starszaków itd.). Każdy scenariusz zawiera też propozycje strojów, dekoracji i rekwizytów, co ułatwi nauczycielom planowanie i organizację całego występu.

Propozycje przedstawień zostały opracowane w taki sposób, by można je było wykorzystać w każdej grupie wiekowej – po odpowiednich modyfikacjach ze strony reżysera (np. rozdzielenie ról na większą liczbę aktorów), scenariusze z powodzeniem mogą być wykorzystywane także w młodszych grupach.

Dodatkowym atutem publikacji są towarzyszące jej płyty, na których znajdują się wszystkie utwory pojawiające się w scenariuszach (oraz podkłady do nich). Niektóre piosenki ukazały się już wcześniej na płytach dołączanych do miesięcznika „Bliżej Przedszkola”, a pozostałe skomponowano i nagrano specjalnie na potrzeby publikacji. Utwory te mają uniwersalne treści, można je zatem wykorzystać nie tylko podczas inscenizacji, lecz także w trakcie realizacji zajęć tematycznych czy zabaw muzyczno-ruchowych.

Patroni medialni:

„książka + CD"

– książka z dołączoną płytą CD

„książka + CD + dostęp online do płyt z książki”

– książka z dołączoną płytą CD oraz stały, nieograniczony
czasowo dostęp online do pełnej wersji utworów z płyt Audio CD
oraz plików z płyt Data PC (jeśli takie występują w publikacji)*

„dostęp online do płyt z książki”

– stały, nieograniczony czasowo dostęp online do pełnej wersji utworów
z płyt Audio CD oraz plików z płyt Data PC (jeśli takie występują w publikacji)
– w tej wersji nie kupujesz książki

* Dostęp online realizowany jest za pomocą strony Moja płytoteka na Twoim profilu w serwisie blizejprzedszkola.pl