Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


 • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Idą, idą Święta… - e-book z piosenkami w streamingu
search
 • Idą, idą Święta… - e-book z piosenkami w streamingu
 • Idą, idą Święta… - e-book z piosenkami w streamingu
 • Idą, idą Święta… - e-book z piosenkami w streamingu
 • Idą, idą Święta… - e-book z piosenkami w streamingu
 • Idą, idą Święta… - e-book z piosenkami w streamingu
 • Idą, idą Święta… - e-book z piosenkami w streamingu
 • Idą, idą Święta… - e-book z piosenkami w streamingu
 • Idą, idą Święta… - e-book z piosenkami w streamingu

Idą, idą Święta… - e-book z piosenkami w streamingu

(0)
28,00 zł

Inscenizacje jasełek i opowieści wigilijnych dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 2 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Idą, idą Święta… - e-book z piosenkami w streamingu

Idą, idą Święta… - e-book z piosenkami w streamingu

    lub Anuluj

Publikacja Idą, idą Święta... to e-book zawiera teksty 16 scenariuszy przedstawień jasełkowych, które zostały napisane z myślą, że w rolę aktorów wcielą się dzieci w wieku 4-6 lat, ale z powodzeniem scenariusze można wykorzystać do pracy z dziećmi z klas I-III.

Spis treści Od wydawcy i Autorki

Oprócz tradycyjnych przedstawień jasełkowych pojawiły się tu teksty inscenizacji o tematyce zimowej – nieodwołujące się wprost do tradycji chrześcijańskiej. Są to przedstawienia m.in. o dwunastu miesiącach, o Sylwestrze spędzanym u dziadków oraz o świerszczykowej muzyce.

Posłuchaj fragmentów piosenek

Publikacja składa się z następujących elementów:

 1. E-book* z tekstami przedstawień – dla wygody użytkowania każdy tekst zawiera hiperłącza odsyłające do powiązanych treści (hiperłącza są oznaczone niebieskim kolorem czcionki oraz podkreśleniem).
 2. Piosenki występujące w inscenizacjach – zostały zamieszczone w serwisie streamingowym Moja płytoteka w albumie Idą, idą Święta… (linki odnoszące się bezpośrednio do poszczególnych piosenek znajdziesz w treści inscenizacji).
 3. Podkłady muzyczne z linią melodyczną oraz utwory instrumentalne – zostały zamieszczone w serwisie streamingowym Moja płytoteka w albumie Idą, idą Święta… (znajdują się tam podkłady do piosenek, tradycyjnych kolęd oraz utwory instrumentalne wykorzystane w przedstawieniach).
 4. Tradycyjne kolędy wykorzystane w inscenizacjach – teksty kolęd we fragmentach wystarczających do realizacji przedstawień dostępne są pod przyciskiem Tekst w playerze serwisu streamingowego Moja płytoteka (można je także pobrać bezpośrednio z linku Teksty kolęd w formie gotowej do druku, pocięcia i rozdania dzieciom).
 5. Dźwięki stanowiące tło do wykorzystania podczas przedstawień – są to pliki mp3 zawierające efekty dźwiękowe, które odtworzone podczas występu wzbogacą przedstawienie (efekty dźwiękowe pobieramy na swój komputer).
 6. Pliki z przedstawieniami podzielonymi na role – z linków znajdujących się przy tytułach inscenizacji pobieramy plik PDF, w którym w jednym miejscu zapisane są wszystkie partie tekstu danej postaci z całego przedstawienia – wystarczy wydrukować te pliki, rozciąć kartki wzdłuż wyznaczonych linii i rozdać dzieciom, by mogły ćwiczyć swoje role w domu z rodzicami.

* Jak działa nasz e-book? 

Zakupionego e-booka nie da się pobrać na komputer czy urządzenie mobilne. Publikacja „W Betlejem, w Betlejem wielka radość się dzieje…” została Ci udostępniona jako flipbook w dziale „E-booki” na stronie www.blizejprzedszkola.pl/ebooki – oznacza to, że aby móc korzystać z e-booka, należy być zalogowanym użytkownikiem serwisu. Taka forma korzystania z publikacji umożliwia wyświetlanie jej na dowolnym urządzeniu bez konieczności przesyłania plików – by mieć dostęp do wszystkich treści, wystarczy się zalogować na swoje konto. Równocześnie z odblokowaniem dostępu do e-booka, w aplikacji Moja płytoteka został odblokowany dostęp do albumu z piosenkami towarzyszącymi tej publikacji.

ISBN
978-83-67101-52-3
Liczba stron
137
Dla kogo
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
uczniowie klas I-III
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
poznawczy obszar rozwoju
Pora roku
zima
Uroczystości, święta
Boże Narodzenie, jasełka
Aranżacje
Wojciech Gąsior
Płyta CD lub zawiera CD
tak - dostęp online
Indeks
W2566

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię