Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


 • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

 • -50%
Baw się z nami rękawiczkami (e-book)
search
 • Baw się z nami rękawiczkami (e-book)
 • Baw się z nami rękawiczkami (e-book)
 • Baw się z nami rękawiczkami (e-book)
 • Baw się z nami rękawiczkami (e-book)
 • Baw się z nami rękawiczkami (e-book)
 • Baw się z nami rękawiczkami (e-book)
 • Baw się z nami rękawiczkami (e-book)

Baw się z nami rękawiczkami (e-book)

(0)
25,00 zł
12,50 zł Zniżka 50%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 25,00 zł

Najniższa cena produktu 12,50 zł z dnia 15.07.2024

Baw się z nami rękawiczkami,
czyli Z rączki, dłoni i paluszka teatrzyk dla maluszka

Kupując ten produkt możesz zebrać 12 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Baw się z nami rękawiczkami (e-book)

Baw się z nami rękawiczkami (e-book)

    lub Anuluj

Baw się z nami rękawiczkami to publikacja zawierająca propozycje wykonania pacynek z rękawiczek oraz różnych łatwo dostępnych materiałów plastycznych. Autorki pokazują, jak sporządzić postacie, które są bohaterami zawartych w tej publikacji wierszowanych opowiastek. Niektóre z tych plastycznych prac mogą być przez starsze dzieci wykonane samodzielnie, a przez młodsze z niewielką pomocą opiekuna.

Spis treści Od wydawcy Od Autorek

Przedstawione tu prace zostały wymyślone i wykonane z myślą o włączeniu ich do zajęć przez nauczycieli wychowania przedszkolnego, ale podczas codziennych zabaw z dziećmi mogą też korzystać z nich logopedzi, terapeuci zajęciowi, instruktorzy zajęć teatralnych i plastycznych, lektorzy języków obcych, osoby prowadzące zajęcia w świetlicach lub domach kultury, a także rodzice.

Publikacja ma postać multimedialnego e-booka. W jej treści zamieszczone zostały linki do:

 • 12 filmów pokazujących, jak wykonać poszczególne prace plastyczne;
 • gotowych szablonów elementów wykonywanych postaci;
 • slajdów z wierszami (do wyświetlenia na tablicy multimedialnej).

Zabawki, których wykonanie i pomysły użycia przedstawiono w tej publikacji, mogą towarzyszyć małemu odbiorcy w różnych porach dnia i w różnorodnych okolicznościach. Świetnie się przydają przy deklamowaniu wierszyków lub podczas bardziej ambitnej zabawy w teatr. Korzystanie z nich sprawia, że odbiór tekstów jest o wiele pełniejszy i pozwala na znacznie większe zaangażowanie dzieci. Podczas takich działań mocniej przeżywają one losy swoich bohaterów, głębiej dzielą ich radości i smutki, intensywniej przyswajają sobie płynące z tekstów przesłania.

* Jak działa nasz e-book? 

Zakupionego e-booka nie da się pobrać na komputer czy urządzenie mobilne. Publikacja „Baw się z nami rękawiczkami” została Ci udostępniona jako flipbook w dziale „E-booki” na stronie www.blizejprzedszkola.pl/ebooki – oznacza to, że aby móc korzystać z e-booka, należy być zalogowanym użytkownikiem serwisu. Taka forma korzystania z publikacji umożliwia wyświetlanie jej na dowolnym urządzeniu bez konieczności przesyłania plików – by mieć dostęp do wszystkich treści, wystarczy się zalogować na swoje konto.

Pomoce dydaktyczne w formie wyświetlanych slajdów

ZobaczSzablony do pobrania

 

Zobacz

ISBN
978-83-67101-51-6
Liczba stron
32
Dla kogo
instruktor zajęć teatralnych
logopeda
nauczyciel
nauczyciel w domu kultury
nauczyciel świetlicy
rodzic
terapeuta zajęciowy
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
dzieci żłobkowe
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
poznawczy obszar rozwoju
społeczno-emocjonalny obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Płyta CD lub zawiera CD
nie
Indeks
W959

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię