• Nowy

Cena otwarcia!
Rabat dla prenumeratorów 35% – po rabacie 23,40 zł
Rabat dla pozostałych 25% – po rabacie 27 zł
Cena otwarcia obowiązuje do 28 kwietnia (niedziela) do godz. 23:59.

Wersja

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 3 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Z radością oddajemy w Wasze ręce Muzyczne rozruszanki nie tylko na poranki – zbiór 10 piosenek i 30 różnorodnych zabaw stworzonych z pasją do edukacji poprzez muzykę, ruch i zabawę. Wierzymy, że edukacja dzieci w wieku przedszkolnym powinna być nie tylko efektywna, ale także radosna i inspirująca. Publikacja ta bazuje właśnie na tym przekonaniu. Każda zawarta tu propozycja ma na celu rozwijanie motoryki dziecka, integrowanie małych społeczności przedszkolnych i poprawianie nastroju.

Spis treści Od Autorki

Znajdziecie tutaj pomysły idealne nie tylko na poranki, ale również na każdy inny moment wymagający zintegrowania dzieci poprzez aktywności muzyczno-ruchowe. Tematyka piosenek została skorelowana z porami roku i miesiącami, a do każdej z nich zaproponowano po trzy zabawy: ćwiczenia ruchowe przy muzyce z elementami tańca, aktywności do piosenki lub recytowanego tekstu (m.in. masażyki, zabawy paluszkowe i matematyczne) oraz dodatkowe działania inspirowane treścią.

Niektóre z zabaw mogą wydać się Wam znane, gdyż książka bazuje na materiałach opublikowanych w miesięczniku BLIŻEJ PRZEDSZKOLA, jednakże teraz ich centrum stanowią piosenki, a nie rymowanki. Różnorodność propozycji sprawia, że muzyczne rozruszanki będą uatrakcyjniać codzienne zajęcia, stanowiąc doskonałą bazę do zorganizowania kompleksowych zajęć tematycznych zgodnych z podstawą programową. Każda zabawa jest poprzedzona krótkim opisem celów, jakie może osiągnąć dziecko podczas jej realizacji, łącząc w sobie różne aspekty rozwoju: motoryczny, językowy, społeczny i emocjonalny.

Posłuchaj fragmentów nagrań

***

Eliza Szeliga-Kraus – nauczycielka i animatorka, autorka rozwijających zabaw i piosenek dla dzieci. Od 2013 roku dzieli się swoimi pomysłami jako Pani Eliza (w ramach placówki doskonalenia nauczycieli CE DobEdu) na szkoleniach online i stacjonarnych w całej Polsce. Prowadzi klubik dla najmłodszych, a także aktywnie współpracuje z Akademią Edukacji BLIŻEJ PRZEDSZKOLA jako edukator. Idzie własną drogą, na której łączy energię, kreatywność i skuteczność z pasją do poznawania nowych osób i miejsc. Wierzy, że osoby pracujące z najmłodszymi dziećmi budują fundament przyszłego społeczeństwa. Jej energetyczne zabawy są wiatrem w nauczycielskie żagle i wywołują szerokie uśmiechy na dziecięcych buziach.

Patroni medialni:

***

Weź udział w szkoleniach prowadzonych przez Autorkę!

KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

978-83-67101-79-0
Liczba stron
nauczyciel