Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Pepe idzie do fryzjera
search
  • Pepe idzie do fryzjera
  • Pepe idzie do fryzjera
  • Pepe idzie do fryzjera
  • Pepe idzie do fryzjera

Pepe idzie do fryzjera

(0)
20,00 zł
Dostawa w ciągu 4-5 dni


Kupując ten produkt możesz zebrać 20 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Pepe idzie do fryzjera

Pepe idzie do fryzjera

    lub Anuluj

Produkt Partnera BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Opis pochodzi od Partnera.

***

Poznajcie Pepe – małego i ciekawego świata bohatera, z którym nie ma czasu na nudę! Mimo tego, że wiele rzeczy robi po raz pierwszy w życiu, nigdy nie brakuje mu odwagi i szybko odnajduje się w nowych sytuacjach, dając dobry przykład swoim rówieśnikom. Książki o Pepe (których autorką jest Anna-Karin Garhamn) wprowadzają młodego czytelnika w centrum nieznanych mu dotąd sytuacji.

Śledząc perypetie chłopca, dziecko dowiaduje się, jak wygląda pierwsza wizyta u fryzjera i może zaobserwować, ile pozytywnych emocji wiąże się z robieniem całkiem nowych rzeczy. W towarzystwie Pepe dziecko odkrywa tajniki i poszerza wiedzę o otaczającym je świecie.

Dopełnieniem historii pełnej humoru są kolorowe ilustracje, które rozwiną wyobraźnię dziecka. Na końcu zaś znajduje się słowniczek obrazkowy, który podsumuje nowe pojęcia oraz specjalny dyplom do uzupełnienia po pierwszej wizycie u fryzjera (z miejscem na wklejenie ściętych włosów!).

Pepe idzie do fryzjera to uniwersalna historia, która wzbudzi zainteresowanie dociekliwych czytelników, którzy chcą poznawać nowe rzeczy i poszerzać swoją wiedzę. Idealnie sprawdzi się podczas rodzinnego czytania i zachęci do wspólnego spędzania czasu.

Indeks
KS0442

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię