(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 20 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Produkt Partnera BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Opis pochodzi od Partnera.

***

Poznajcie Pepe – małego i ciekawego świata bohatera, z którym nie ma czasu na nudę! Mimo tego, że wiele rzeczy robi po raz pierwszy w życiu, nigdy nie brakuje mu odwagi i szybko odnajduje się w nowych sytuacjach, dając dobry przykład swoim rówieśnikom.

Książki o Pepe (których autorką jest Anna-Karin Garhamn) wprowadzają młodego czytelnika w centrum nieznanych mu dotąd sytuacji. Śledząc jego perypetie, dziecko dowiaduje się, jak wygląda pierwsza wizyta w kinie i może zaobserwować, ile pozytywnych emocji wiąże się z robieniem całkiem nowych rzeczy. W towarzystwie Pepe dziecko poszerza wiedzę o otaczającym je świecie.

Dopełnieniem historii pełnej humoru są kolorowe ilustracje, dzięki którym książeczka rozwinie wyobraźnię dziecka. Na końcu znajduje się słowniczek obrazkowy, który podsumuje nowe pojęcia oraz pamiątkowy dyplom (do uzupełnienia po pierwszej wizycie w kinie).

Pepe idzie do kina to uniwersalna historia, która wzbudzi zainteresowanie dociekliwych czytelników, którzy chcą poznawać nowe rzeczy i poszerzać swoją wiedzę. Idealnie sprawdzi się podczas rodzinnego czytania i zachęci do wspólnego spędzania czasu.

Indeks
KS0443