(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 22 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Drewniane klocki z obrazkami owoców to propozycja dla maluszków, które lubią edukacyjne zabawki. Drewniane klocki z obrazkami pozwolą na zbudowanie obrazków z wizerunkiem smacznego owocka. Klocki zostały wykonane bardzo estetycznie i dokładnie, zapewnią edukacyjną zabawę każdemu maluszkowi. Zadaniem dziecka jest ułożenie obrazka z owocem, poprzez dopasowanie właściwego kształtu na obrazku. Każdy obrazek z owocem jest podpisany w języku angielskim, dzięki czemu dziecko będzie mogło się uczyć podczas zabawy nazwy owocka w języku polskim i angielskim. Będzie mogło także określać, w jakim kolorze jest owoc. Można dodać do zabawy opcję, jak smakuje itp.

W zestawie:
- 4 klocki z 6 obrazkami (truskawka, banan, jabłko, arbuz pomarańcza, winogrono)
- plastikowa podstawka

Wymiary klocka: 4,5 x 4,5 x 4,5 cm

Kolorystyka klocków z pewnością zachęci każde dziecko do zabawy.

Indeks
ZA4793