(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 56 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Kolorowa, sensoryczna piramida składająca się z miękkich gumowych kółek i radosnego królika świetnie sprawdzi się już dla dziecka od 6 m-ca życia.

Składa się z 9 elementów o różnych wzorach i fakturach. Wklęsłe i wypukłe kształty, które pasują do siebie, pozwalają na swobodne układanie i tworzenie konstrukcji. To nie tylko rozwija wyobraźnię dziecka, ale także pomaga w kształtowaniu koordynacji wzrokowo-motorycznej. Krążki są wykonane z miękkiego materiału, co sprawia, że są świetnym gryzakiem dla niemowląt i małych dzieci.

Różnorodne faktury i kolory stymulują rozwój zmysłów dziecka i zachęcają do dalszej eksploracji. Klocki są łatwe w czyszczeniu, wystarczy je umyć miękką szczoteczką pod bieżącą wodą z delikatnym środkiem myjącym i dokładnie wypłukać.

Każdy z krążków posiada wytłoczone:
- cyfrę
- literkę
- zwierzątko
- figurę geometryczną
- wypustki na bokach krążków

Wysokość piramidki po ułożeniu: ok. 22,5 cm
Średnica krążków: od ok. 5 cm do 12 cm