(0)

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 2 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Gryzmołki. Cyferki to pakiet zagadek od Kapitan Nauka, które pomogą dziecku w rozpoczęciu przygody z matematyką, nauczą rozpoznawania cyfr, prostych działań w zakresie 1-10 oraz myślenia logicznego.

Łamigłówki zostały przygotowane przez ekspertki i nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej, aby uatrakcyjnić wstęp do nauki matematyki i wspomóc dzieci w ich rozwoju. W pakiecie znajduje się 60 zadań z flamastrem, dzięki któremu możliwe jest wielokrotne rozwiązywanie zagadek i zmazywanie odpowiedzi, co ułatwi wspólną zabawę z rodzeństwem i rówieśnikami.

Dodatkowym atutem są barwne ilustracje zadań autorstwa Ewy Brzozowskiej, które przyciągną uwagę dziecka.

W pakiecie znajdują się m.in. zadania z pisania cyfr po śladzie, liczenia przedmiotów, porównywania obiektów, rozpoznawania figur geometrycznych czy zabawa z odbiciami lustrzanymi. Przykłady zadań:
- Policz figury każdego rodzaju. Wpisz w kratkach odpowiednie cyfry.
- Dorysuj drzewa od najmniejszego do największego, aby zmieściły się pomiędzy liniami.
- Z każdym koszykiem połącz tyle grzybów, ile wskazuje liczba na koszyku.

Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Indeks
KS0668