(0)

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 5 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 5 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 2,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Alfabet i głoski to fantastyczna gra, dzięki której nauka będzie świetną zabawą. Stanowi jednocześnie atrakcyjną pomoc dydaktyczną w poznawaniu liter, jak i w nauce wymawiania i zapisu głosek oraz nauce pisania.

Wśród rekwizytów znajdujący się w opakowaniu znajdziemy m.in. 44 dwustronne plansze przedstawiające zapis 44 głosek w postaci liter całego polskiego alfabetu, a także dwuznaków i trójznaków. Zaprezentowany w zabawie alfabet przedstawia zapis graficzny głosek, co ułatwia zrozumienie, że jedna głoska składa się często z więcej niż jednej litery. Na drugiej stronie każdej planszy jest obrazek, pod którym znajdują się linie pomocnicze do wpisania jego nazwy zawartym w zestawie pisakiem.

Zawartość pudełka:
- 44 plansze obrazków
- tarcza i plansza literek
- 3 katapulty
- 44 żetony